VOUCHERY PREZENTOWE ZPGS / DFBG 2023

🎅Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz prezentów dla swoich najbliższych? Podaruj im niezapomnianą sportową przygodę i kup VOUCHER na jeden z naszych biegów! Do 21 grudnia możesz zamówić voucher na Zimowy Półmaraton Gór Stołowych lub Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich.

Zimowy Półmaraton Gór Stołowych to dwie przepiękne trasy na których można sprawdzić swoją zimową formę. Otulone białym puchem liczne formacje skalne połączone z technicznymi ścieżkami mocno działają na wyobraźnię, a do mety zawodów prowadzi 665 skalnych schodków. Do wyboru są dwa dystanse: ZPGS 21KM lub BIAŁA TRZYDZIESTKA 31KM. Start: 21-22 stycznia 2023 roku w Karłowie.

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich to nie tylko piękna impreza biegowa i 4 dni niesamowitej atmosfery. To społeczność, która niejednokrotnie odwiedza cały cykl, startując w zimie i przechodząc z Fundacją Maratony Górskie przez kolejne pory roku. Do wyboru jest dziewięć tras, ponieważ 11. edycja DFBG zostanie wzbogacona o nowy dystans – 15 km nocą. 13-16 lipca 2023, Lądek-Zdrój – najlepsze trialowe wydarzenie dla tych, którzy sięgają po długie i wymagające trasy oraz tych, którzy chcą zacząć biegową, górską przygodę. Do każdego vouchera możecie dokupić pamiątkową koszulkę techniczną.

A może Wasi najbliżsi potrzebują uzupełnić biegowy asortyment? Razem z Salomon Polska stworzyliśmy prezentownik, w którym znajdziecie gadżety dla tych, którzy dopiero zaczynają swoje zmagania z biegami oraz tych, którzy są już na zaawansowanym poziomie. Sprawdź TUTAJ! 

Zachęcamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych, gdzie w najbliższym tygodniu pojawi się świąteczny konkurs, w którym do wygrania będą bardzo ciekawe nagrody!

 

Informacje, jak kupić vouchery, znajdziesz na naszych stronach internetowych.

ZPGS: http://www.maratongorstolowych.pl/zimowy-polmaraton/voucher-zpgs-2023

DFBG: http://dfbg.pl/informacje/aktualnosci/110-szukasz-prezentu